Почему при ликвидации охраны посёлка следует снять барьеры?

|5 сентября, 2019 | НОВОСТИ ДЛЯ "SAULĪŠI"

Stopiņu novada teritorijas plānojums.
Pilnveidotā redakcija
Redakcija 2.1.
Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi.

3.1.3. Ceļi un ielas

26. Izstrādājot detālplānojumus vai zemes ierīcības projektus, ciemos ceļi un ielas jāizdala kā atsevišķas zemes vienības. Lauku teritorijā atļauta ceļa servitūta tiesību nodibināšana, neizdalot ceļus kā atsevišķas zemes vienības. Pašvaldība izvērtē katru gadījumu un izvirza nosacījumus darba uzdevumā.

32. Ielu teritorijā starp sarkanajām līnijām un ceļu nodalījuma joslās ir aizliegts veidot jebkādas norobežojošās būves vai konstrukcijas (barjeras u.tml.), kas ierobežo transporta kustības pārvietošanos, neatkarīgi no ielas vai ceļa platuma un piederības. Atsevišķos gadījumos, ņemot vērā sabiedrības drošības apsvērumus, pašvaldība var pieņemt lēmumu par atļauju izvietot transporta kustību norobežojošo būvi. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi.pdf

Share this post:
background

Privacy Preference Center

Vai mansparvaldnieks.lv tiek lietotas sīkdatnes?

Jā, mājas lapā mansparvaldnieks.lv tiek lietotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi mājas lapas apmeklētājiem un ievāktu statistiku par portāla apmeklētājiem (sociāldemogrāfiksie dati, ierīces piederība, inerneta pārlūka versijas).
Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet mājas lapu, un pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Google Analytics