PAR MUMS

MansPārvaldnieks.lv ir pilna servisa nekustamā īpašuma pārvaldītāju uzņēmumu grupa. Kopš 2000. gada uzkrātā pieredze, strādājot namu pārvaldīšanas jomā, ir ļāvusi izveidot kvalitatīvu pakalpojumu klāstu. Mūsu vērtības ir klients, profesionāla komanda, pieredze un atbildība. MansPārvaldnieks.lv ietvaros namu pārvaldīšanas pakalpojumus piedāvā: SIA ``Nebruk Jelgava`` (Jelgavā), SIA ``Ciemats Saulīši`` (Rīgas rajonā), SIA ``Baltic Housemaster`` (Rīgā). Ik dienu, MansPārvaldnieks.lv grupas uzņēmumu, pakalpojumus izmanto vairāk kā 50 daudzdzīvokļu un 200 privātmāju īpašnieki Jelgavā un Rīgas rajonā. Kopš 2019.gada MansPārvaldnieks.lv savus pakalpojumus piedāvā arī Rīgas pilsētā.

PIESAKI SAVU ĪPAŠUMU

background

Par datu apstrādi mansparvaldnieks.lv

Vai mansparvaldnieks.lv tiek lietotas sīkdatnes?

Jā, mājas lapā mansparvaldnieks.lv tiek lietotas sīkdatnes, lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi mājas lapas apmeklētājiem un ievāktu statistiku par portāla apmeklētājiem (sociāldemogrāfiksie dati, ierīces piederība, inerneta pārlūka versijas).
Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet mājas lapu, un pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Google Analytics